APARTAMENT 2+1 PER QIRA TEK RING CENTER - Century 21 Albania
Përshkrim

Jepet me qira apartament 2+1 te Ring Center ne Zog te Zi .Organizohet nga nje sallon i bollshem bashke me kuzhinen, dy dhoma gjumi te pajisura me krevat matrimonial, nje tualet, nje ballkon dhe nje depo. Apartamenti eshte i mobiliuar ne menyre bashkohore dhe ndodhet ne nje nga zonat me te kerkuara te Tiranes, e cilen ofron te gjitha facilitetet per nje jetese komode.

Per me teper informacjone apo nje vizite ne prone mund te na kontakoni!


Informacion
Sip. Totale:

113 m2

Dhomat e gjumit:

2

Tualetet:

2

Dhomen e ndenjes:

1

Lloji:

Apartment

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

53

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa:

Shteti: Albania

Qyteti: Tirana

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020