SHITET - APARTAMENT 2+1 - QENDER, SHKODER - Century 21 Albania
Përshkrim

Century 21 Future ofron per shitje apartament 2+1 ne qender. Apartamenti ka nje siperfaqe 101m2 dhe eshte i organizuar ne sallon+kuzhine, 2 dhoma, 1 tualet dhe 2 ballkone. Hyrja ofrohet e mobiluar. Per informacion me te detajuar mund te paraqiteni prane zyres sone ne adresen: Rr. Qemal Dracini, prane sheshit Demokracia.


Informacion
Sip. Totale:

101 m2

Lloji:

Apartment

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

274

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Qender

Shteti: Albania

Qyteti: Shkodër

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020