ME QERA - APARTAMENT 3+1 - RUS, SHKODER - Century 21 Albania
Përshkrim

Century 21 Future ofron me qera apartament 3+1 ne zonen e Rusit. Apartamenti eshte i organizuar ne sallon+kuzhine, 3 dhoma, 2 tualete dhe 1 ballkon. Ofrohet i kompletuar, me nje arredim te mire si dhe ka te gjitha pajisjet e nevojshme. Per informacion me te detajuar mund te paraqiteni prane zyres sone ne adresen: Rr. Qemal Dracini, prane sheshit Demokracia.


Informacion
Lloji:

Apartment

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

233

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Rus

Shteti: Albania

Qyteti: Shkodër

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020