Jepet ambjent me qera ne Qender - Century 21 Albania
Përshkrim

Ambjenti ndodhet ne qender te Tiranes, perballe Tirana Iternational Hotel (15-kateshit) ne nje pallat buze rruges kryesore. Vendodhja e saj e ben perfekte per cdo biznes te mundshem pasi ndodhet ne nje nga rruget me kalueshmerine me te larte ne Kryeqytet. I ndodhur ne katin e trete te nje pallati me administrim perfekt, ka ne dispozicion dy ashensore me shpejtesi maksimale. Ambjenti ka formen e nje apartamenti e cila ndahet ne dy ambjente pune, nje tualet, nje ambjent ngrenje dhe dy ballkone dhe ndodhet ne kendin e pallatit e cila jep shikueshmeri te larte nga rruget kryesore. Perbehet prej 146 m2 bruto dhe 130 m2 neto. Jepet me qera ne vleren 1000 Euro (7 Euro/m2). Gjithashtu disponojme tjeter ambjent me te njejtat karakteristika por me sip 126 m2 e cila jepet me qera ne vleren 700 Euro.
Ne qofte se jeni ne kerkim te nje ambjenti per te zhvilluar biznesin tuaj, kontaktoni menjehere!


Informacion
Sip. Totale:

146 m2

Sip. e brendshme:

130 m2

Tualetet:

1

Dhomen e ndenjes:

2

Kati:

3

Lloji:

Commercial

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

40

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Rruga ''Bardhok Biba''

Shteti: Albania

Qyteti: Tirana

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020