SHITET APARTAMENT 2+1+2 NE QENDER TE TIRANES - Century 21 Albania
Përshkrim

Shitet apartament me hipotek ne qender te Tiranes. Aparatamenti organizohet ne nje sallon sebashku me ambjentin e gatimit, 2 dhoma gjumi dhe 2 tualetedhe 2 ballkone.
Apartamenti ndodhet ne katin e 11 dhe te fundit te nje pallati te mire administruar dhe me nje oborre te gjelberuar me nje siperfaqe rrethe 800 m2 te personalizuar vetem per banoret e pallatit. Per me teper informacion ose nje vizite ne prone na kontaktoni.


Informacion
Sip. Totale:

106 m2

Sip. e brendshme:

97 m2

Dhomat e gjumit:

2

Tualetet:

2

Dhomen e ndenjes:

1

Lloji:

Apartment

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

69

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa:

Shteti: Albania

Qyteti: Tirana

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020