JEPET ME QIRA AMBJENT KOMERCIAL! - Century 21 Albania
Përshkrim

Jepet me qira Ambient Kamercial me siperfaqe 200 m2 prane kompleksit 'Golden Park' ne rrugen Sabaudin Gabrani. Ambjenti ndodhet ne katin 2 te nje ndertese 4kateshe . Ambienti eshte i organizuar nga nje salle e madhe me disa dritare ,nje dhome qe sherben si zyre ,dhe nje tualet. Ambjenti ka ndricim natyral gjate gjithe dites. Ne vitet e meparshme eshte dhene me qera per Fasoneri,Call center etj. Per informacion apo nje vizite ne prone kontaktoni!


Informacion
Sip. Totale:

421 m2

Sip. e brendshme:

200 m2

Tualetet:

1

Kati:

2

Lloji:

Commercial

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

49

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Rruga Sabaudin Gabrani

Shteti: Albania

Qyteti: Tirana

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020