TOKE PER SHITJE ME LEJE NDERTIMI NE FARKE - Century 21 Albania
Përshkrim

Century 21 Action sjell ne shitje siperfaqe toke prej 500 m ne Farke me pamje nga liqeni. Toka disponon dokumentacion te rregullt hipotekor . Toka gjithashtu disponon dhe lejen e ndertimit 27/09/2020 gje e cila e ben te gatshme per ndertim te menjehershem. Karakteristikat e lejes se ndertimit jane
-Koeficienti i shfrytezimit te truallit 21 %
-Intensiteti i ndertimit 0.4
-Siperfaqja e truallit te zene nga struktura 107 m2
-Siperfaqe totale e ndertimit 312 m2
-Siperfaqe totale e ndertimit mbi toke 214 m2
-Siperfaqe totale e ndertimit nen toke 106 m2
-Lartesia e struktures 8.17 m
Per me shume informacion kontaktoni


Informacion
Sip. Totale:

500 m2

Sip. e brendshme:

500 m2

Lloji:

Urban Land

Statusi:

In project

Availability:

Available

Website Views:

83

Dokumentacion:

Ka hipoteke


c21al.videos
Vendndodhje

Adresa: Liqeni i Farkes

Shteti: Albania

Qyteti: Tirana

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020