SHITET APARTAMENT 1+1 I MOBILUAR NE DURRES! - Century 21 Albania
Përshkrim

Shitet apartament i mobiluar ne Durres me siperfaqe totale 81m2. Apartamenti ndodhet ne katin e 4 te nje pallati te ri te pajisur me ashensor dhe administrim. Eshte i organizuar nga koridori qe ben shperndarjen e ambienteve ne dhome ndenje se bashku me kuzhinen, nje dhome gjumi, nje tualet dhe ballkoni. Apartamenti disponon dokumentacion te rregullt hipotekor dhe eshte i gatshem per shitje. Per me shume info apo per nje vizite ne prone kontaktoni!


Informacion
Dhomat e gjumit:

1

Tualetet:

1

Dhomen e ndenjes:

1

Kati:

4

Lloji:

Apartment

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

125

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Durres

Shteti: Albania

Qyteti: Durrës

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020