Shesim Vile 2-Kateshe ne Rrugen Siri Kodra - Century 21 Albania
Përshkrim

Shitet Vile moderne e mobiluar dhe me punime rifiniturash te nivelit te larte prane bllokut te vilave Siri Kodra me siperfaqe Trualli 318m2, siperfaqe ndertimit 414 m2 (226 m2 njolla e ndertimit). Vila ka punime shume te mira te rifiniturave, parket druri, vetrata plastike dhe eshte e pajisur me sistem qendror ngrohje-ftohje. Ne katin e pare ndodhet salloni ndenjes, kendi i gatimit dhe hapesira e ngrenies jane te vecuar nga salloni, parabanje lavanderi tualet dhe nje sallon per miqte e perbere nga dy dhoma dhe nje tualet. Kati i dyte perbehet nga 3 dhoma gjumi, 1dhome bibloteke, 1 dhome garderobe, dy tualete dhe salloni prites. Ne katin e pare te viles ndodhet edhe nje hyrje me vete e cila disponon nje sallon prites, nje dhome gjumi dhe nje tualet, ambient i pershtatur per miqte. Vila ka dhe nje njesi tregtare me sip 40 m2 me fasade ne rruge. Per nje vizite ne prone jeni te mirepritur te na kontaktoni. Cmimi 425,000 Euro


Informacion
Sip. e brendshme:

414 m2

Sip. Toke:

318 m2

Dhomat e gjumit:

5

Tualetet:

4

Dhomen e ndenjes:

2

Lloji:

Villa

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

90

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Rruga Siri Kodra, prane kompleksit Siri

Shteti: Albania

Qyteti: Tirana

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020