Jepet me Qira Vile 2-Kateshe ne Rrugen Siri Kodra - Century 21 Albania
Përshkrim

Jepet me Qira Vile moderne e mobiluar dhe me punime rifiniturash te nivelit te larte prane bllokut te vilave Siri Kodra me siperfaqe trualli 318 m2, siperfaqe ndertimit 414m2. Vila ka punime shume te mira te rifiniturave, parket druri, vetrata plastike dhe eshte e pajisur me sistem qendror ngrohje-ftohje. Ne katin e pare ndodhet salloni ndenjes, kendi i gatimit dhe hapesira e ngrenies jane te vecuar nga salloni, parabanje lavanderi. Kati i dyte perbehet nga 3 dhoma gjumi, 1 Studio, 1 garderobe, dy tualete dhe salloni prites. Per nje vizite ne prone jeni te mirepritur te na kontaktoni! Cmimi 1400 Euro/Muaj.


Informacion
Sip. e brendshme:

398 m2

Sip. Toke:

318 m2

Dhomat e gjumit:

3

Tualetet:

2

Dhomen e ndenjes:

1

Lloji:

Villa

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

62

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Rruga Siri Kodra, prane kompleksit Siri

Shteti: Albania

Qyteti: Tirana

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020