Ekskluzive! Shesim Biznes Snack-Bar tek Kompleksi Delijorgji - Century 21 Albania
Përshkrim

Ekskluzive! Shesim Biznes Snack-Bar tek Kompleksi Delijorgji. Biznesi disponon nje siperfaqe te brendeshme prej 80m2 dhe nje siperfaqe te shfrytezueshme ambienti te jashtem prej 310m2 e ndare ne kend lojrash per femijet prej rreth 60m2 dhe Veranda e lokalit prej 250m2. Biznes me klientele te konsoliduar ku vlen te permenden dhe punimet teper cilesore ne pershtatjen e ambientit per shfrytezimin aktual. Cmimi: 30'000 Euro. Per nje vizite ne prone jeni te mirepritur te na kontaktoni!


Informacion
Sip. Totale:

390 m2

Sip. e brendshme:

80 m2

Sip. Toke:

310 m2

Lloji:

Bar / Restaurant

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

141

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Kompleksi Delijorgji

Shteti: Albania

Qyteti: Tirana

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020