OKAZION SHITET HOTEL VIJE E DYTE BREGDETARE TEK SHKËMBI KAVAJËS ! - Century 21 Albania
Përshkrim

Shitet hotel tek Shkëmbi Kavajës. Objekti ka një sipërfaqe totale truall 600 m2 dhe sipërfaqe ndërtimi 275 m2. Godinë 5- kateshe, ku kati i parë është ideuar të jetë recepsioni dhe restoranti bashkë me kuzhinën, ndërsa 4 katet e tjera do të jenë pjesë e hotelit: nga ku 35 do të jenë dhoma dhe 4 suita. Hoteli është i pozicionuar në vijën e dytë me detin duke mundësuar që pjesa më e madhe e dhomave të gjumit të jenë me pamje deti. Location-i është shumë i favorshëm dhe i preferuar nga turistët .
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë ju ftojmë të na kontaktoni!


Informacion
Sip. e brendshme:

275 m2

Sip. Toke:

600 m2

Kati:

1

Lloji:

Hotel

Statusi:

In project

Availability:

Available

Website Views:

887

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Karakteristikat
Vendndodhje

Adresa: Shkëmbi I Kavajës

Qyteti: Durrës


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020