SHITET APARTAMENT 2+1 TE KOMUNA E PARISIT! - Century 21 Albania
Përshkrim

Apartamenti ndodhet ne nje pallati te ri te mire administruar ne nje nga zonat me te kerkuara per banim. Ndodhet ne katin e 6 te nje pallati 8 katesh. Ka nje siperfaqe te brendshme prej 83 m2 e organizuar ne nje koridor, i cili ben shperndarje ne ambientet e apartamentit i cili organizohet ne sallon ndenje/gatimi te perbashket, dy dhoma gjumi, nje tualet. Apartamenti ofrohet totalisht i mobiluar dhe ka punime shume cilesore hidraulike dhe elektrike.
Per nje vizite ne prone na kontaktoni!


Informacion
Sip. e brendshme:

83 m2

Dhomat e gjumit:

2

Tualetet:

1

Dhomen e ndenjes:

1

Kati:

6

Lloji:

Apartment

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

701

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Karakteristikat
Vendndodhje

Adresa: Rruga 'Medar Shtylla'

Shteti: Albania

Qyteti: Tirana

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020