Jepet apartament 1+1 per qira te Iliria ne plazh! - Century 21 Albania
Përshkrim

Apartamenti eshte i organizuar si 1+1 me 1 dhome gjumi te mobiluar , 1 dhome ndenje me mjaft hapsire gjithashtusi edhe te dyja dhomat kane dalje ne ballkon . 1 kuzhine te perbashket me dhomen e ndenjes e cila eshte e kompletuar 1 tualet . Apartamenti ndodhet ne katin e 4 ( i treti banimit ) te nje ndertimi te ri dhe qe nuk eshte i demtuar nga termeti. I pajisur me certifikate pronesie te rregullt. Per me shume informacion kontaktoni


Informacion
Sip. e brendshme:

55 m2

Dhomat e gjumit:

1

Tualetet:

1

Dhomen e ndenjes:

1

Kati:

4

Lloji:

Apartment

Statusi:

Used

Availability:

Withdrawn

Website Views:

246

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Plazh Iliria

Qyteti: Durrës


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020