SHITET SHTEPI PRIVATE NE QENDER - SHKODER - Century 21 Albania
Përshkrim

Century 21 Future ofron per shitje nje shtepi 2 kateshe ne qender te qytetit te Shkodres, ne nje nga zonat me te kerkuara ne qytet.
Shtepia ka nje siperfaqe prej 234m² toke ku 73m² jane baze ndertimi, shtepia eshte e ndare ne 1 sallon+kuzhine, 1 dhome dhe 1 tualet ne katin e pare, 3 dhoma dhe 3 tualete ne katin e dyte. Prona gezon dokumentacion te rregullt.
Per me shume info na kontaktoni ose paraqituni prane zyres tone "Sheshi Demokracia" Shkoder, Albania.


Informacion
Sip. Totale:

146 m2

Dhomat e gjumit:

4

Tualetet:

4

Lloji:

House

Statusi:

Used

Availability:

Withdrawn

Website Views:

245

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa:

Shteti: Albania

Qyteti: Shkodër

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020