JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1 - Century 21 Albania
Përshkrim

Jepet me qira apartament 2+1 ne Astir, me siperfaqe 93 m2. Apartamenti eshte i mobiluar ne menyre moderne dhe ndodhet ne kati e 8-të te nje pallati te ri, me administrim. Organizohet ne dhome ndenjeje, kuzhine, dy dhoma gjumi, tualeti dhe ballkoni. Për me shume informacion dhe një vizitë në pronë kontaktoni agjentin imobiliar!


Informacion
Sip. Totale:

93 m2

Sip. e brendshme:

80 m2

Dhomat e gjumit:

2

Tualetet:

1

Dhomen e ndenjes:

1

Kati:

8

Lloji:

Apartment

Statusi:

New

Availability:

Available

Website Views:

110

Dokumentacion:

Ne proces hipotekimi


Vendndodhje

Adresa: Rruga Teodor Keko

Shteti: Albania

Qyteti: Tirana

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020