Apartament 2+1 tek Zogu i Zi per Qira - Century 21 Albania
Përshkrim

Apartamenti organizohet nga 2 dhoma gjumi, 1 dhome ndenje, 1 tualet dhe 3 ballkone.
Ka nje siperfaqe prej 130m2.
Ndodhet ne katin e 8 (jo i fundit).
Ndricim natyral dhe nje ambient shume komod.
Per me shume informacione ose vizite ne prone mos hezitoni te na kontaktoni!!


Informacion
Sip. Totale:

130 m2

Sip. e brendshme:

130 m2

Dhomat e gjumit:

2

Tualetet:

1

Kati:

8

Lloji:

Apartment

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

102

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa:

Shteti: Albania

Qyteti: Tirana

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020