JEPET ME QIRA KATI PARE I NJE VILE 3+1 - Century 21 Albania
Përshkrim

Jepet me qira kati i pare i nje vile 3+1 ne Plepa me siperfaqe 160m2. Apartamenti organizohet nga koridori qe ben shperndarjen e ambienteve ne 3 dhoma gjumi, salle ndenje, kuzhinen, dhe tualeti. Apartamenti eshte pjeserisht i mobiluar. Per me shume informacione apo per nje vizite ne prone na kontaktoni!


Informacion
Sip. Totale:

160 m2

Sip. e brendshme:

160 m2

Dhomat e gjumit:

3

Tualetet:

1

Dhomen e ndenjes:

1

Kati:

1

Lloji:

Apartment

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

57

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Plepa

Shteti: Albania

Qyteti: Durrës

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020