SHITET APARTAMENT 2+1 NE VIJE TE PARE ME DETIN NE GOLEM - Century 21 Albania
Përshkrim

Shitet apartament me pamje deti ne Golem me siperfaqe totale 107m2. Ndodhet ne katin e 2 te nje godine rezidenciale private e cila ofron siguri, menaxhim shume te mire dhe vendparkim. Apartamenti eshte i organizuar nga nje korridor qe ben shperndarjen e ambienteve, sonxhorno se bashku me kuzhinen, dy dhoma gjumi, tualet dhe ballkon te bollshem me pamje relaksuese te detit. Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Per me shume info apo per nje vizite ne prone kontaktoni!


Informacion
Sip. Totale:

107 m2

Sip. e brendshme:

94 m2

Dhomat e gjumit:

2

Tualetet:

1

Dhomen e ndenjes:

1

Kati:

2

Lloji:

Apartment

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

74

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Golem

Shteti: Albania

Qyteti: Durrës

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020