Shitet Vile 3 Kat ne Rr. Siri Kodra - Century 21 Albania
Përshkrim

Vila ndodhet ne rreshtin e dyte, buze unazes prane rruges Siri Kodra.
Eshte e organizuar ne 3 kate ku kati i pare perbehet ne dy sallone ndenjeje ky njeri prej tyre perdoret dhe per ngrenjeje si dhe nje tualet, kati i dyte dhe i trete kane nga dy dhoma gjumi secili si dhe nje tualet. Vila ka nje siperfaqe te certifikuar 214.4m2 dhe truall 65.3m2. Vila disponon Certifikate Pronesie. Per me shume info na kontaktoni


Informacion
Sip. Totale:

214 m2

Sip. e brendshme:

214 m2

Sip. Toke:

65 m2

Dhomat e gjumit:

4

Tualetet:

2

Dhomen e ndenjes:

2

Kati:

1

Lloji:

Villa

Statusi:

Used

Availability:

Withdrawn

Website Views:

576

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Rr. Siri Kodra, Bulevardi Zogu i Parë

Qyteti: Tirana


Kontakto Agjentin