TOKE NE SHITJE NE FARKE! - Century 21 Albania
Përshkrim

Shitet toke ne Farke. Toka ndodhet buze rruge dhe ne te lejohet ndertimi i vilave apo kompleksese. Per me teper informacion apo per nje vizite ne prone, ju lutem kontaktoni me konsulentin imobiliar.


Informacion
Sip. Totale:

2000 m2

Sip. e brendshme:

2000 m2

Lloji:

Land

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

74

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa:

Shteti: Albania

Qyteti: Tirana

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020