Shesim Vile tek Kompleksi Residencial "Elysium" - Century 21 Albania
Përshkrim

Shesim Vile 2 kateshe tek Residenca Elysium prane TEG.
Vila ka siperfaqe totale 310m2 e ndare ne nje kat podrum, kat perdhe dhe kati i pare.
Podrumi eshte i organizuar ne nje garazhd per 3 makina, lavanteri dhe kantine.
Kati perdhe eshte i organizuar ne nje sallon te madh me ndritcim te bollshem natyral, ambient te vecuar gatimi dhe ngrenie, nje tualet dhe nje korridor qe ben ndarjen e ambienteve nga njeri-tjetri.
Kati i pare eshte i organizuar ne 2 dhoma gjumi, nje tualet, nje dhome matrimoniale me tualet dhe garderobe, korridor dhe nje ballkon.
Per nje vizite ne prone jeni te mirepritur te na kontaktoni.


Informacion
Sip. Totale:

350 m2

Sip. e brendshme:

310 m2

Dhomat e gjumit:

3

Tualetet:

3

Dhomen e ndenjes:

1

Kati:

2

Lloji:

Villa

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

314

Dokumentacion:

Ne proces hipotekimi


Vendndodhje

Adresa: Kompleksi Residencial "Elysium"

Shteti: Albania

Qyteti: Tirana

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020