SHITET VILE NE ROLLING HILLS RESIDENCE! - Century 21 Albania
Përshkrim

Rolling Hills eshte residenca me luksoze ne Shqiperi. Vila ka nje siperfaqe prej 960 m2 qe e ben te kete hapesire te bollshme dhe e larguar nga vilat e tjera. Ne ambjentin e jashtem mbizoteron gjelberimi dhe pemet e larta. Ne oborr ndodhet edhe pishina e cila i jep nje pamje fantastike viles. Ne hyrje te saj te vecante nga rruga mundesohet futja ne garazhd dhe ka hapsire per dy automjete. Vila ndahet ne tre kate te cilat organizohen si me poshte
-Bodrumi qe organizohet nga nje holl qe ka dalje ne pishine dhe organizohet nga sauna, dhome palestre, depo dhe tualeti.
- Kati i pare mundeson e daljen ne oborr. Organizohet nga nje dhome ndenje e cila lidhet me ambientin e ngrenies dhe pastaj kalon ne kuzhine e cila ka nje hapesire shume te bollshme dhe e pajisur me elektroshtepiake te firmave me te mira ne treg. Ka nje depo ushqimesh dhe nje studio. Gjithashtu ka nje dhome gjumi me tualet brenda.
- Kati i dyte eshte i perbere nga nje dhome e madhe martimoniale e cila ka nje tualet te madh brenda dhe garderoben e saj. Dhoma ka dalje ne nje verande te bollshme dhe mundeson nje pamje shume fantastike te natyres. Ne kete kat ndodhen edhe dy dhoma gjumi te tjera me tualet te brendshem, gjithashtu ka dhe nje ballkon.
Siguria e residences, sherbimet e tjera qe mundesohen brenda saj dhe harmonia me natyren e qete dhe te paster e ben kete prone te jete investimi i duhur per kedo qe do nje vile te tille. Vila shitet e mobiluar . Duhet te keni parasysh qe punimet jane teper cilesore.
Per me teper informacion dhe nje vizite ne prone ju lutem na kontaktoni!


Informacion
Sip. Totale:

960 m2

Sip. e brendshme:

663 m2

Dhomat e gjumit:

6

Tualetet:

6

Dhomen e ndenjes:

1

Kati:

3

Lloji:

Villa

Statusi:

New

Availability:

Available

Website Views:

311

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa:

Shteti: Albania

Qyteti: Tirana

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020