JEPET APARTAMENT 2+1 ME QIRA - TEK TRUMA - Century 21 Albania
Përshkrim

Century 21 Future ofron apartament 2+1 me qira tek Truma, apartamenti eshte i pozicionuar vetem 50 metra larg pedonales kryesore te qytetit, ne nje ndertese te re dhe te arreduar pjeserisht me kushte bashkohore. Dhomat e gjumit arredohen sipas deshires!
Per me shume info ju ftojm te na kontaktoni ose te paraqiteni prane zyres tone "Sheshi Demokracia" Shkoder, Albania.


Informacion
Sip. Totale:

112 m2

Sip. e brendshme:

112 m2

Dhomat e gjumit:

2

Tualetet:

2

Kati:

1

Lloji:

Apartment

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

182

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa:

Shteti: Albania

Qyteti: Shkodër

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020