ME QERA - APARTAMENT 2+1 - QENDER, SHKODER - Century 21 Albania
Përshkrim

Century 21 Future ofron me qera apartament 2+1 ne qender te qytetit. Apartamenti eshte i organizuar ne sallon+kuzhine, 2 dhoma, 1 tualet dhe 1 ballkon. Hyrja ofrohet e mobiluar. Per informacion me te detajuar mund te paraqiteni prane zyres sone ne adresen: Rr. Qemal Dracini, prane sheshit Demokracia.


Informacion
Sip. Totale:

85 m2

Sip. e brendshme:

80 m2

Dhomat e gjumit:

2

Tualetet:

1

Dhomen e ndenjes:

1

Lloji:

Apartment

Statusi:

Used

Availability:

Withdrawn

Website Views:

118

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa:

Shteti: Albania

Qyteti: Shkodër

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020