Shitet Vile 2 kat, prane Rruges se Dibres - Century 21 Albania
Përshkrim

Shitet Vile 2 kat, prane Rruges se Dibres.
Ambjenti ka nje siperfaqe toke 500 m2 si dhe eshte i organizuar ne 2 kate, ku ka 4 dhoma gjumi dhe 2 tualete, pjesa jashte ka nje oborr teper te bollshem, ku mund te shfrytrezohet per ambjente te ndryshme biznesi. Aktualisht i dhene me qira per biznes.
Zona ne te cilen ndodhet i ka te gjitha facilitetet e mundshme.
Per me shume informacion na kontaktoni


Informacion
Sip. Totale:

500 m2

Sip. e brendshme:

500 m2

Dhomat e gjumit:

4

Tualetet:

2

Dhomen e ndenjes:

1

Lloji:

Villa

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

106

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa:

Shteti: Albania

Qyteti: Tirana

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020