OKAZION: SHITET VILE 2-KATESHE + TRUALL NE RRUGEN JORDAN MISJA! - Century 21 Albania
Përshkrim

Shitet Vile 2-kateshe + Truall ne rrugen Jordan Misja me siperfaqe banimi 246m2, me siperfaqe trualli 487m2. Eshte e organizuar ne 2 kate me shkalle te brenshme si dupleks, ne katin e 1 ka 2dhoma gjumi, 1kuzhine, 1sallon ndenje, 1tualet dhe ne katin e 2 ka 3dhoma gjumi, 1koridor, 1verande 37m2, 1tualet.Vila ka oborr me siperfaqe 364.1m2, nje hapesire ku ofron clodhje dhe shume qetesi, me nje orientim mjaft te mire Jug-Lindje. Per me shume informacion ose nje vizite ne prone na kontaktoni !


Informacion
Sip. Totale:

246 m2

Sip. e brendshme:

246 m2

Sip. Toke:

487 m2

Dhomat e gjumit:

6

Tualetet:

2

Dhomen e ndenjes:

2

Kati:

2

Lloji:

Villa

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

266

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Rruga Jordan Misja

Shteti: Albania

Qyteti: Tirana

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020