SHITET 2500M2 TOKË NË SPITALLË! - Century 21 Albania
Përshkrim

Toka ka një sipërfaqe totale prej 2500 m2. Toka është e përshtatshme për biznes dhe disponon dokumentacion të rregullt hipotekor.
Për më shumë informacione apo vizitë në pronë na kontaktoni!


Informacion
Sip. Totale:

2500 m2

Sip. e brendshme:

2500 m2

Lloji:

Land

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

79

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa:

Shteti: Albania

Qyteti: Durrës

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020