SHITET TOKE 700m2 NE FARKE TE VOGEL!!! - Century 21 Albania
Përshkrim

Shitet toke 700 m2 ne Farke te Vogel , toka eshte e pershtatshme per te ndertuar shtepi apo dhe per biznes pasi pozicioni ne te cilin ndodhet eshte i pershtatshem per te dy qellimet . Ndodhet prane rruges kryesore dhe ka dhe objekte afer qe jane dhe banim familjar dhe biznese si shkolle dhe shoqata te ndryshme . Per me shume detaje ose informacione me kontaktoni.


Informacion
Sip. Totale:

700 m2

Sip. e brendshme:

700 m2

Lloji:

Land

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

142

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa:

Shteti: Albania

Qyteti: Tirana

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020