SHITET VILE 4 KATESHE NE BERXULLE - Century 21 Albania
Përshkrim

Shitet vilë 4 katëshe në Berxullë me sipërfaqe ndërtimi 1550 m2 dhe sipërfaqe trualli 4000 m2. Vila organizohet në 3 kate banim dhe 1 kat hapësirë tregtare. Prona ndodhet 20 metër larg nga Rruga e Rinasit, në kryqëzimin e Rrugës se Domjes në Bërxullë. Kati i parë i vilës është i përshtatshëm për restorant ose bar-cafe. Gjithashtu mund të jetë mundësi për blerje toke pa përfshirë vilën dhe anasjellas. Prona disponon Çertifikatë Pronësie. Për më shumë informacion dhe një vizitë në pronë kontaktoni agjentin imobiliar!


Informacion
Sip. Totale:

5550 m2

Sip. e brendshme:

1550 m2

Sip. Toke:

4000 m2

Dhomat e gjumit:

6

Tualetet:

4

Dhomen e ndenjes:

2

Lloji:

Villa

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

88

Dokumentacion:

Ka hipotekeKontakto Agjentin

Copyright © 2020