Shitet hotel me pamje nga deti ne Golem. - Century 21 Albania
Përshkrim

Shitet hotel afer detit ne plazhin e Golemit. hoteli perbehet nga 4 kate.
Hoteli ka ne katin e pare bar/restorant/pizeri/verande.
-Kati i 1 ka 8 dhoma
-Kati i 2 ka 8 dhoma
-Kati i 3 ka 7 dhoma
-Kati i 4 eshte tarrace
SHUMICA E DHOMAVE KANE PAMJE NGA DETI!!
Hoteli eshte rikonstruktuar i gjithi ne 2019/2020
Parking makinash me kapacitet prej 15 makinash.
Hoteli ka 3 magazina
-Magazina 1 - dhome frigoriferike
-Magazina 2 - lavanteri
-Magazina 3 - hapesire boshe
Kapaciteti i shtreterve 85.
Kapaciteti i restorantit dhe verandes 250 persona.
Guzhine e kompletuar.
Hoteli vazhdon te jete ne gjendje pune, me nje xhiro vjetore shumje te larte.
Cdo meter i hotelit eshte i pasqyruar ne certifikaten e pronesise.
Prona eshte me cdo dokumentacion te rregullt.
Per nje vizite ne prone na kontaktoni.


Informacion
Sip. Totale:

800 m2

Sip. e brendshme:

344 m2

Dhomat e gjumit:

23

Tualetet:

25

Kati:

5

Lloji:

Hotel

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

255

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Karakteristikat
Vendndodhje

Adresa: Shkëmbi I Kavajës

Qyteti: Durrës


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020