Prush. Shitet toke pemtore - Century 21 Albania
Përshkrim

Prush. Shitet toke pemtore
Toke me nje siperfaqe totale 4000m2, me nje shumllojshmeri pemesh frutore, me 2 puse uji, me energji elektrike dhe me rruge private,
ndodhet ne nje lokacion shume te favorshem per zhvillim dhe investim.
Disponon Dokumentacion te Rregullt Hipotekor.
Cmimi: 200.000 Euro.
Per me shume informacion, apo nje vizite ne prone, na kontaktoni.


Informacion
Sip. Totale:

4000 m2

Sip. e brendshme:

4000 m2

Lloji:

Land

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

61

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Prush

Shteti: Albania

Qyteti: Tirana

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020