SHITET VILE NE GOLEM - Century 21 Albania
Përshkrim

Shitet vile tre kate ne Golem.Vila disponon 390m2.
Ne katin 0 te viles ndodhet nje garazhd dhe nje apartament 2+1.Apartamenti ka 2 dhoma gjumi,1 kuzhine dhe nje tualet.
Ne katin e pare dhe te dyte eshte nje apartament 2+1+1. (2 dhoma gjumi,1 salle ndenje,1 kuzhine,1 tualet dhe 1 ballkon.
Ne katin e trete ndodhet nje papafingo dhe nje sere.
Disponon dokumentacion te rregullt dhe eshte e gatshme per shitje. Per me shume informacion apo nje vizite nga afer ju ftojme te kontaktoni.


Informacion
Sip. Totale:

390 m2

Sip. e brendshme:

390 m2

Dhomat e gjumit:

6

Tualetet:

3

Kati:

3

Lloji:

Villa

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

125

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa:

Shteti: Albania

Qyteti: Durrës

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020