Toke per shitje ne Mangull - Century 21 Albania
Përshkrim

Shitet toke ne Mangull afer Barbas, Tirane.
Toka ka nje siperfaqe prej 1300 m2 me 35 euro/m2.
Eshte e pershtatshem per vila dhe mundesi te tjera shfryteimi.
Per me shume informacion na kontaktoni!


Informacion
Sip. Totale:

1300 m2

Sip. e brendshme:

1300 m2

Sip. Toke:

1300 m2

Lloji:

Land

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

87

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Mangull

Shteti: Albania

Qyteti: Tirana

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020