Toke per shitje ne Picalle - Century 21 Albania
Përshkrim

Shitet toke ne Picalle me siperfaqe 6000 m2 me 53 euro/m2.
Toka eshte e pershtatshme per vila dhe ndodhet ne zone vilash.
Ka mundesi te ndryshme shfrytezimi. Mundesi zgjerimi deri ne 18000 m2.
Per me shume informacion na kontaktoni!


Informacion
Sip. Totale:

6000 m2

Sip. e brendshme:

6000 m2

Sip. Toke:

6000 m2

Lloji:

Land

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

66

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Picalle

Shteti: Albania

Qyteti: Tirana

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020