Apartament 2+1 per Shitje te Ambasador 3! - Century 21 Albania
Përshkrim

Apartament 2+1 per Shitje te Ambasador 3. Apartamenti ka siperfaqje 117 m2 dhe ndodhet ne katin e 11-te, ne nje nga ndertimet me te bukur te zones. I organizuar ne dhome ndenje dhe kuzhine, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 2 ballkone. Apartamenti ka punime teper cilesore dhe eshte i arreduar ne menyre moderne. Gjithashtu disponon post parkimi kundrejt vleres 25.000 Euro. Per me shume informacion ju ftojme per nje vizite ne prone.


Informacion
Sip. Totale:

139 m2

Sip. e brendshme:

117 m2

Dhomat e gjumit:

2

Tualetet:

2

Dhomen e ndenjes:

1

Kati:

11

Lloji:

Apartment

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

318

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Karakteristikat
Vendndodhje

Adresa:

Shteti: Albania

Qyteti: Tirana

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020