SHITET VILE 2-KATESHE NE ZONEN E RRASHBULLIT - Century 21 Albania
Përshkrim

Shitet vile 2-kateshe me siperfaqe trualli 366 m2 dhe siperfaqe ndertimi 103.7 m2 per secilin kat ne zonen e Rrashbullit,Durres.Kati i pare eshte i organizuar ne nje dhome gjumi,nje kuzhine e veçuar,nje salle ndenje,nje tualet dhe verande.Kati i dyte eshte i pabanuar dhe i paperfunduar me organizim te brendshem 2 dhoma gjumi,nje kuzhine .nje tualet dhe ballkon.Ne te eshte investuar ne cilesin e ndertimit.Ne pjesen e truallit te mbetur gjenden peme frutore dhe dekorative te larmishme.Prona disponon dokumentacion te rregullt ligjor dhe eshte e gatshme per shitje.Per me teper informacion apo nje vizite ne prone jeni te mirepritur !


Informacion
Sip. Totale:

208 m2

Sip. e brendshme:

208 m2

Sip. Toke:

262 m2

Dhomat e gjumit:

4

Tualetet:

2

Dhomen e ndenjes:

2

Lloji:

Villa

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

193

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa:

Shteti: Albania

Qyteti: Durrës

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020