SHITET VILE 4 KATE , KODRA E PRIFTIT ! - Century 21 Albania
Përshkrim

SHITET VILE 4 KATE , KODRA E PRIFTIT !
Vila ka nje siperfaqe trualli prej 600m2 dhe siperfaqe totale ndertimi prej 800m2.
Siperfaqja e ndertimit organizohet ne 2 kate banimi,1 kat biznes dhe ka nje shperndarje te kateve ne kete menyre:
Kati 1 :Zhvillim biznesi Bar/Restorant + garazhd me siperfaqe 100m2
Kati 2 : Perbehet nga 2 apartamente me organizim 2+1
Kati 3 : Organizohet ne 4 dhoma gjumi,1 ambjent ndenje,2 tualete + Verande 75m2
Kati -1 : Momentalisht sherben si kuzhine per Restorantin dhe magazine.
Vila ndodhet ne nja nga zonat me te qeta dhe me akses te shpejte,eshte shume e investuar
Per me shume informacione kontaktioni !


Informacion
Sip. Totale:

600 m2

Sip. e brendshme:

800 m2

Sip. Toke:

595 m2

Dhomat e gjumit:

8

Tualetet:

6

Dhomen e ndenjes:

3

Kati:

4

Lloji:

Villa

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

71

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa:

Shteti: Albania

Qyteti: Tirana

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020