SHITET VILE NE GOLEM! - Century 21 Albania
Përshkrim

Vila organizohet ne dy kate. Kati i pare perbehet nga nje dhome e bollshme ndenje, kuzhine te vecuar dhe tualet. Kati i dyte organizohet ne 3 dhoma gjumi me krevate martesore te pajisura me konisioner dhe nje tualet. Ndersa kati i trete ofron verande me nje pamje relaksuese .Vila eshte e rrethuar me oborr te madh me barbecue, ka garazhd, eshte e rikonstruktuar me punime cilesore, e rrethuar, e pajisur me dokumentacion te rregullt hipotekor. Vendndodhja e viles te mundeson pamje te lire dhe ndricimin natyral nga te gjitha anet.
Per me shume informacion na kontaktoni!


Informacion
Sip. Totale:

240 m2

Sip. e brendshme:

200 m2

Dhomat e gjumit:

3

Tualetet:

2

Dhomen e ndenjes:

1

Lloji:

Villa

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

221

Dokumentacion:

Ka hipotekeKontakto Agjentin

Copyright © 2020