JEPET VILE ME QERA NE RRUGEN 5 MAJI PRANE SHKOLLES TIRANA JONE ! - Century 21 Albania
Përshkrim

Vila perbehet nga dy kate banimi ku ne katin e pare ndodhen 1 soxhorno e madhe, 1 sallon pritje, 1 ambient gatimi i vecuar me dritare, 1 tualet i madh me dritare. Ne katin e dyte ndodhen 3 dhoma gjumi, 1 tualet dhe nje ballkon i madh. Dhomat e gjumit jane me dimensione shume te mira. Te gjitha me ndricim dhe ngrohje natyrale. Vila rrethohet nga nje oborr qe mundeson vend parkimi deri ne 3 makina. Zona ne te cilen ndodhet vila eshte nje zone e qete rezidenciale.


Informacion
Sip. Totale:

232 m2

Sip. e brendshme:

194 m2

Dhomat e gjumit:

3

Tualetet:

2

Dhomen e ndenjes:

2

Lloji:

Villa

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

66

Dokumentacion:

Ne proces hipotekimi


Vendndodhje

Adresa:

Shteti: Albania

Qyteti: Tirana

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020