JEPET ME QIRA APARTAMENT 1+1 ME PAMJE NGA DETI! - Century 21 Albania
Përshkrim

Disponon 66m2 te cilet organizohen ne salle ndenje me aneks kuzhine (me dalje ne ballkon), dhomi gjumi dhe tualet (te cilat gjithashtu kane dalje ne ballkon). Apartamenti eshte funksional dhe eshte i mobiluar me kushte bashkekohore. Ndodhet ne katin e 3 te nje pallati te ri me ashensor dhe mirembajtje. Ideale per shtepi pushimi por gjithashtu edhe per banim. Per me shume informacion apo nje vizite nga afer ju ftojme te kontaktoni.


Informacion
Sip. Totale:

75 m2

Sip. e brendshme:

66 m2

Dhomat e gjumit:

1

Tualetet:

1

Dhomen e ndenjes:

1

Kati:

3

Lloji:

Apartment

Statusi:

Used

Availability:

Terhequr nga pronari

Website Views:

481

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Rrota e kuqe, Plazh Rrota e Kuqe

Qyteti: Durrës


Kontakto Agjentin