Shesim Toke Ne Farke (Surrel) - Century 21 Albania
Përshkrim

Shitet toke 8030m2 ne Farke afer liqenit ku kalon autostrada re , toka eshte e pershtatshme per te ndertuar shtepi apo dhe per biznes pasi pozicioni ne te cilin ndodhet eshte i pershtatshem per te dy qellimet .
Ndodhet prane rruges ku po behet rruga e unazes madhe dhe ka dhe objekte afer qe jane dhe banim familjar dhe biznese si shkolle dhe shoqata te ndryshme .
Per me shume info na kontaktoni!


Informacion
Sip. Totale:

8030 m2

Sip. e brendshme:

8030 m2

Lloji:

Land

Statusi:

New

Availability:

Available

Website Views:

76

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa:

Shteti: Albania

Qyteti: Tirana

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020