Shesim Toke Buze Ruges Surrel (Farke) - Century 21 Albania
Përshkrim

Shitet toke 2600m2 ne Farke buze rruges nacionale per Surrel , toka eshte e pershtatshme per te ndertuar shtepi apo dhe per biznes pasi pozicioni ne te cilin ndodhet eshte i pershtatshem per te dy qellimet .
Me dokumentacion te rregullt Hipotekor
Per me shume info na kontaktoni!


Informacion
Sip. Totale:

2600 m2

Sip. e brendshme:

2600 m2

Lloji:

Land

Statusi:

New

Availability:

Available

Website Views:

96

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa:

Shteti: Albania

Qyteti: Tirana

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020