SHESIM APARTAMENTI 2+1 PRANE BRRYLIT! - Century 21 Albania
Përshkrim

Apartamenti ndodhet prane martenitetit te ri,ne nje zone qe po transformohet me rritme te shpejta.Gjendet ne katin e peste te nje pallati egzistues pa ashensor.Organizohet nga nje ambient ndenje se bashku me kuzhinen,dy dhoma gjumi dhe nje tualet me aspirim natyral.Apartamenti disponon dekumentacion te rregullt hipotekor.Per me teper informacion na kontaktoni.


Informacion
Sip. Totale:

74 m2

Sip. e brendshme:

74 m2

Dhomat e gjumit:

2

Tualetet:

1

Dhomen e ndenjes:

1

Kati:

5

Lloji:

Apartment

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

141

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Brryli

Shteti: Albania

Qyteti: Tirana

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020