SHITET - APARTAMENT 1+1 - PERASH, SHKODER - Century 21 Albania
Përshkrim

Century 21 Future ofron per shitje apartament 1+1 ne Perash. Apartamenti pozicionohet ne katin e katert, ka nje siperfaqe prej 55m2 dhe ndodhet ne nje zone te qete dhe te preferueshme banimi. Per informacion me te detajuar mund te paraqiteni prane zyres sone ne adresen: Rr. Qemal Dracini, prane sheshit Demokracia.


Informacion
Sip. Totale:

55 m2

Sip. e brendshme:

55 m2

Dhomat e gjumit:

1

Tualetet:

1

Dhomen e ndenjes:

1

Kati:

4

Lloji:

Apartment

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

277

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Perash

Shteti: Albania

Qyteti: Shkodër

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020