OKAZION JEPET ME QIRA AMBIENT NE RRUGEN E DURRESIT ! - Century 21 Albania
Përshkrim

Jepet me qira ambient ne Rrugen e Durresit , buze rruges kryesore. Ambienti ka nje siperfaqe prej 95m2 dhe eshte gjysme bodrum.Vjen me cmimin 420€ neto (pa taksa).Prona eshte e pershtatshme per klinike dentare, laborator, qender masazhesh etj...
Per me shume informacione mos hezitoni te kontaktoni !


Informacion
Sip. Totale:

95 m2

Sip. e brendshme:

95 m2

Tualetet:

2

Lloji:

Commercial

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

50

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Rruga e Durresit

Shteti: Albania

Qyteti: Tirana

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020