Apartament 1+1 per Shitje - Century 21 Albania
Përshkrim

Apartament 1+1 per Shitje te Rruga e Kosovareve. Ndodhet ne pallat te ri te mireadministruar me siperfaqe totale 83m2 i organizuar ne sallon, dhome gjume matrimoniale dhe tuale. Ka pamje te lire dhe orientim te favorshem me ndricim natyral gjate gjithe dites. Zona eshte e qete dhe ka akses te lehte me Liqenin Artificiale dhe zonat kryesore te Tiranes. Ideale per investim ose per banim. Per me shume info. na kontaktoni!


Informacion
Sip. Totale:

76 m2

Sip. e brendshme:

83 m2

Dhomat e gjumit:

1

Tualetet:

1

Dhomen e ndenjes:

1

Kati:

8

Lloji:

Apartment

Statusi:

New

Availability:

Available

Website Views:

99

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Karakteristikat
Vendndodhje

Adresa: Rr. e Kosovareve

Shteti: Albania

Qyteti: Tirana

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020