Ambjent me qera te Ish-Blloku - Century 21 Albania
Përshkrim

Jepet me qera ambjent 85 m2 ne zonen e ish Bllokut, ne hyrje te rruges kryesore.
Ambjenti pershtatet shume mire per cdo lloj aktiviteti dhe ofron te gjitha fasilitetet nga vendodhja ashtu edhe nga organizimi.
Ne cmimin e qerase jane te perfshira edhe taksat.
Per me shume informacion na kontaktoni!


Informacion
Sip. Totale:

85 m2

Sip. e brendshme:

85 m2

Dhomat e gjumit:

1

Tualetet:

1

Lloji:

Commercial

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

39

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Ish Blloku

Shteti: Albania

Qyteti: Tirana

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020