SHITET SUPER APARTAMENT 1+1 PRANE MUZEUMIT! - Century 21 Albania
Përshkrim

Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te populluara te Durresit, ne katin e 5 te banimit nje pallati te ri teper cilesor. Organizohet ne 1 dhome ndenje me dalje ne ballkon, 1 dhome gjumi, korridor, dhe 1 tualet me ajrosje natyrale. Orientimin e ka jug perendim nga ku ofrohet ndricim natyral pjesen me te madhe te dites. Apartamenti eshte i arreduar ne menyre moderne dhe shitet i mobiluar. Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Per me teper informacion apo vizite ne prone na kontaktoni!


Informacion
Sip. Totale:

77 m2

Sip. e brendshme:

68 m2

Dhomat e gjumit:

1

Tualetet:

1

Dhomen e ndenjes:

1

Kati:

5

Lloji:

Apartment

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

104

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Prane Muzeumit

Shteti: Albania

Qyteti: Durrës

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020