SHITET 1+1 TE ISH PARKU ( NISHARAKU ) - Century 21 Albania
Përshkrim

Shitet apartament 1+1 te ish parku, Nisharaku.
Apartamenti ka nje sip. prej 58 m2 totale nga te cilat 50 m2 jane sip. neto.
Ndodhet ne katin e 3 banim te nje pallati te ri me ashensor, me orientim Jug - Lindje, orientim i cili te mundeson diell dhe drite natyrale gjate gjithe dites.
Organizohet nga 1 korridor i cili ben shperndarjen neper ambientet e apartamentit, 1 sallon bashke me guzhinen me dalje ne ballkon, 1 dhome gjumi me dalje ne ballkon, 1 tualet te bollshem, si dhe 1 ballkon. Prona disponon dokumentacion te rregullt Hipotekor.
Te interesuarit, luten te na kontaktojne.


Informacion
Sip. Totale:

60 m2

Sip. e brendshme:

60 m2

Dhomat e gjumit:

1

Tualetet:

1

Dhomen e ndenjes:

1

Kati:

3

Lloji:

Apartment

Statusi:

Used

Availability:

Withdrawn

Website Views:

64

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Rr: Sali Butka, Nisharaku, Ish Parku

Shteti: Albania

Qyteti: Tirana

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020